چگونه بفهمیم کسی احساسات ما را به بازی گرفته است؟

آیا تا به حال به صداقت یک شخص در بیان احساسات خود شک کرده اید؟ آیا احساسات شما در نظر گرفته شده است؟ بازی با احساسات مردم دور از انسانیت و رفتارهای غیراخلاقی است. بسیاری از افراد درگیر روابطی می شوند که احساس می کنند طرف مقابل با احساسات آنها بازی می کند ، اما معمولاً به دلیل وابستگی های عاطفی که ایجاد کرده اند ، نمی توانند درک کنند که این احساس چقدر درست است. در ادامه این مقاله ، برخی از نشانه هایی را بررسی خواهیم کرد که می تواند به شما کمک کند تعیین کنید چه کسی در مورد احساسات شما صادق نیست و در واقع با احساسات شما بازی می کند.
با یک مشاور تماس بگیرید

با احساسات بازی کنید از کجا بفهمیم شخصی احساسات ما را دستکاری کرده است؟

اگر شخصی با احساسات شما بازی می کند ، به این معنی است که شما از لحاظ احساسی درگیر یک رابطه هستید ، اما طرف مقابل احساسات مشابه شما را ندارد و هیچ وابستگی خاصی به رابطه ندارد. در چنین شرایطی خواسته های شما برای رابطه متفاوت خواهد بود و شخصی که به دنبال آن هستید صادقانه در مورد خواسته ها و اهداف خود صحبت نخواهد کرد.

اگر در چنین شرایطی هستید ، بسیاری از علائم و نشانه ها به شما کمک می کنند شناخت دقیق و دقیق تری از فرد مورد نظر خود کسب کنید. توجه به این نکته مهم است که افرادی که از احساسات دیگران سو abuse استفاده می کنند معمولاً بازیگران خوبی هستند و وقتی می بینند که به احساسات آنها شک دارید ، شروع به ترغیب شما به روشهای فریبنده می کنند. آگاهی از علائم زیر به شما کمک می کند با چشمانی بازتر به رابطه خود نگاه کنید.

مراقب رفتارهای ضد و نقیض او باشید

معمولاً افرادی که با احساسات دیگران بازی می کنند بیشتر احتمال دارد که نیازها و خواسته های آنها در رابطه را برآورده کنند و توجه زیادی به نیازهای دیگران ندارند. به همین دلیل ، آنها دائماً رفتارهای متناقضی از خود نشان خواهند داد. در رفتار او به دقت خواهید فهمید که اوضاع به همین منوال است یا نه.

به عنوان مثال ، وقتی او با شما مهربان است ، توجه کنید. فردی که می خواهد با احساسات شما بازی کند ، معمولاً فقط در مواردی که احتمال رابطه جنسی دارد با شما مهربان خواهد بود ، در غیر این صورت با شما چندان خوش برخورد نخواهد بود. او همچنین علاقه ای به دست گرفتن شما نخواهد داشت و از روی مهربانی و عشق به چشمان شما نگاه نخواهد کرد. در واقع ، او هرگز این رفتار را برای خوشبخت کردن شما انجام نخواهد داد ، اما وقتی می داند می تواند از نظر جسمی با شما رابطه جنسی برقرار کند ، بسیار مهربان خواهد بود.

چگونه بفهمیم کسی احساسات ما را به بازی گرفته است؟

با احساسات بازی کنید ببینید چقدر او با شما صادق است

ممکن است شخصی به اندازه دوست داشتن شما را دوست نداشته باشد و به سختی و تلاش شما برای یک رابطه تلاش نکند. اما حتی اگر این رفتار به شما آسیب برساند ، به معنای در نظر گرفتن احساسات شما نیست ، زیرا ویژگی اصلی فردی که از احساسات دیگران سو ab استفاده می کند و آنها را بازی می کند ، نگرانی نسبت به احساسات و مقاصد خود است. او صادق نیست و برعکس آنچه در واقع با آن روبرو هستید عمل می کند.

این عدم صداقت همچنین منجر به رفتار ضد و نقیض از طرف فرد می شود ، زیرا او گاهی اوقات خود را بسیار بی تاب نشان می دهد ، اما به نیازهای شما اهمیتی نمی دهد و نمی خواهد رابطه برقرار کند در صورت برآورده نشدن خواسته ها و نیازهایش.

توجه داشته باشید که او چه موقع معمولاً در کنار شما حضور دارد

توجه به این س willال به شما کمک زیادی می کند تا تعیین کنید آیا شخصی که به آن علاقه دارید واقعاً از این نظر می خواهد یا شما را فقط برای خواسته ها و نیازهایش می خواهد. بنابراین ، به زمان دسترسی بیشتر طرف مقابل توجه کنید. شخصی که می خواهد با احساسات شما بازی کند ، معمولاً وقت بیشتری را با شما می گذراند و می خواهد در صورت سودمندی شما را ببیند. اما در مواقع دیگر ، وقتی مشکلی دارید یا به آن نیاز دارید ، او دائماً بهانه هایی پیدا می کند تا به شما کمک نکند.

با احساسات بازی کنید احساسات و رفتار خود را به مرور ارزیابی کنید

بعضی اوقات می توانیم برای شناخت بهتر طرف مقابل به خود رجوع کنیم. به مرور به رفتار و احساسات خود توجه کنید و ببینید آیا در طول رابطه مدام نگران احساسات دیگری هستید یا خیر. آیا مرتباً نشانه هایی از بی اعتماد بودن به شما می شود و هنوز نمی دانید او شما را دوست دارد یا نه؟ در این صورت ممکن است کارفرمای شما شغلی را از دست بدهد.

برای درک بهتر ، به روابط گذشته خود نگاه کنید تا ببینید آیا این احساسات در گذشته با شما بوده است یا خیر. بسیاری از اوقات احساساتی که نسبت به دیگران احساس می کنیم ناشی از سبک شخصی و تجربیات گذشته ماست.

اگر در گذشته افرادی را ملاقات کرده اید که از احساسات شما سو ab استفاده کرده و شما را مسخره کرده اند. احتمالاً اکنون در این مورد بسیار حساس خواهید بود. در این حالت بهتر است ابتدا با یک روانشناس مشورت کنید تا بتوانید بر تجربه های تلخ گذشته خود غلبه کنید و اجازه ندهید که گذشته بر آینده شما تأثیر بگذارد.

منبع:
https://honarehzendegi.com/fa/Play-with-emotions

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

۳ دلیل منطقی که ثابت می کند پی بردن به موفقیت مهمتر از استعداد است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *