فرمولی شگفت انگیز برای شاد بودن در زندگی

خوشحالی یک انتخاب است. در هر لحظه از روز تصمیم می گیرید که چه می دانید و چه نمی دانید. این نتیجه نگرش شما به زندگی است و مثبت یا منفی است ، بر همه حوادث ، افراد ، روابط و اساساً هر آنچه را که در زندگی خود با آن روبرو می شوید تأثیر می گذارد ، بنابراین اگر زندگی با مشکلات بسیار پیچیده ای دارید که دارید برای خودتان وقت بگذارید ، تقصیر شماست.

هنر شاد بودن در زندگی را با نکاتی ساده بیاموزید و آن را در زندگی به کار بگیرید تا از روزهای زندگی خود لذت ببرید. اگر بدنبال فرمولی برای خوشبختی هستید ، این قسمت از نمناک را با دقت ویژه بخوانید.

اگر دقیقاً همان چیزی را دارید که می خواهید و هر روز از آن سپاسگزار هستید ، باید لاف بزنید. اگر توسط افراد منفی احاطه شده باشید ، شغلی دارید که از آن متنفر هستید و حتی به دلیل افکار زیادی که به طور مداوم در ذهن شما ظاهر می شود ، می توانید حتی شب ها سخت بخوابید ، هیچ کس دیگری مسئولیتی ندارد.

اگر “شما کاری را انجام می دهید که دوست دارید ، سخت کار می کنید ، اما هنوز هم برای خود و کسانی که دوست دارید وقت ندارید ، به دلیل انتخاب هایی است که در برخی از قسمت های زندگی شما انجام می شود.

اما خبرهای خوب هم هست؛ موقعیت شما هرچه باشد ، می توانید آن را تغییر دهید. خوشبختی در هر زمان ممکن است ، به سن ، ظاهر ، حرفه و درآمد بستگی ندارد و همه لیاقت آن را دارند و نیازی به کشف ، ایجاد یا هر چیز دیگری نیست که نیاز به تلاش داشته باشد.

در زندگی شاد باشید

برای خوشبخت بودن در زندگی چه کاری می توانید انجام دهید؟

این فرمول خوشبختی در زندگی است:
بگذارید + بپذیریم + متشکرم

در واقع نیازی به تعریف نیست ، اما این سه مورد از بهترین کارهایی است که می توانید برای امرار معاش انجام دهید. این باعث خوشحالی و رضایت شما می شود. شما می توانید آرامش پیدا کنید ، از گذشته خلاص شوید و نگران آینده باشید و زندگی خود را اکنون شروع کنید و بر آنچه دارید تمرکز کنید ، تمام زیبایی و فراوانی زندگی خود را ببینید.

حال بیایید هر یک از عناصر فرمول خوشبختی را جداگانه بحث کنیم.

* برای آزادی:

این یک جادوی ناب است زیرا ما را آزاد می کند و ما را راضی می کند تا دریابیم که قبلاً زندگی نکرده ایم.

مسئله این است که ما همه چیز را حفظ می کنیم – همه روابط گذشته ، خاطرات دردناک ، اشیا material مادی که به ما یادآوری می کنند: “ما همچنین زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آینده می کنیم و نگرانیم که با کنترل و تغییر برنامه و با تغییر اوضاع ، “ناامید و ویران”.

همه اینها ما را ضعیف ، غمگین و ناامید می کند. ما چیزهای اضافی زیادی در سر داریم که نمی توانیم آنها را نگه داریم و در نتیجه آنها می توانند ما را از لذت زندگی دور کنند ، اما اگر در Namnak می خوانید ، اگر آنها را رها کنیم و آنها را آزاد ، آرام و آرام بگذاریم قادر خواهیم بود حال را تجربه کنیم بدون مقایسه ، بدون انتظار نگرانی در مورد آینده

راههای خوشبختی در زندگی

افکار منفی را رها کنید تا در زندگی شاد باشید

با این فرمول جالب در زندگی شاد باشید

پذیرش:

پذیرش خوب بودن با چیزها ، افراد ، رویدادها و خودتان است. این بدان معنا نیست که شما در تلاش نیستید تا به آنچه می خواهید برسید ، بلکه به جریان طبیعی اعتماد دارید و دخالت نمی کنید. این نشان می دهد که شما آرام هستید و علاقه ای به کنترل و تغییر ندارید.

به شما امکان می دهد زندگی راحتی داشته باشید تا شادی و رضایت را ببینید و احساس کنید. شما باید درک کنید که هر آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد بهترین و زمان مناسب برای انجام آن است ، پس از خلاص شدن از اضطراب ، باید کاری انجام دهید.

با تشکر:

چیز دیگری که می تواند شما را خوشحال کند. روی چیزهای خوب زندگی خود تمرکز کنید ، درمورد داشته های خود مثبت بین باشید ، هر روز نسبت به داشته های خود سپاسگزار باشید ، از آنها سپاسگزار باشید ، نشان دهید که به آنها اهمیت می دهید ، ابراز سپاس و عشق خود را می کنید.

شما باید فراوانی زندگی را ببینید. همه چیز برای شما زیباتر خواهد شد. افرادی را پیدا خواهید کرد که شما را به عنوان یک هدیه ارزشمند دوست دارند و احساس خوشبختی می کنند.

چه ساده و آسان است. طرف دیگر زندگی به شما نشان می دهد. به شما امکان می دهد بدون تغییر زندگی کنید.

خوشبختی در زندگی

با یک فرمول جالب در زندگی شاد باشید
۱۰ فرمول برای خوشبختی در زندگی:
۱٫ به دنبال نظریه “آزادی بیان” باشید:

نظریه “زندگی و آرامش دیگران” گامی باورنکردنی برای دستیابی به خوشبختی در زندگی است. این بدان معنی است که شما باید مدافع خود باشید ، زندگی خود را همانطور که دوست دارید زندگی کنید و در تجارت دیگران دخالت نکنید. شما باید زندگی خود را در آن زندگی کنید بدون اینکه توسط عامل بیرونی مزاحم شوید.

۲٫ زیاد انتظار نداشته باشید:

دلیل اصلی ایجاد غم و اندوه در زندگی این است که فرد انتظارات زیادی از خود ، دیگران و موقعیت ها دارد. این باید درسی باشد که باید از مردم در سراسر جهان آموخته شود ، تا هر آنچه برای خداوند متعال اتفاق می افتد ، بگذارد.

هرچه بیشتر انتظار داشته باشید ، پذیرفتن واقعیتی کاملاً متفاوت از آنچه انتظار داشتیم دشوارتر است. پس کمی انتظار داشته باشید و بیشتر بخرید.

راههای خوشبختی در زندگی

۳٫ آرام باشید ، اما بی خیال نباشید:

بعضی اوقات زندگی انتخاب های ناجوانمردانه ای را ارائه می دهد – ما دوست داریم مسائل را خیلی جدی بگیریم یا خیلی کم. سهل انگاری به طور تصادفی اتفاق نمی افتد ، اما به انتخاب خود معمولاً توصیه می شود به جای تأخیر ، کارها را آرام انجام دهید.

این بدان معنا نیست که شما باید در زندگی خود بیش از حد دوستانه رفتار کنید و اجازه دهید زندگی شما به هر جهت پیش برود ، تا کمی بی ادبانه و نه چندان دوستانه رفتار کنید.

۴- بیشتر با سخاوتمندان ارتباط برقرار کنید:

وقتی در کنار افرادی هستید که به شما اهمیت می دهند و احساس تعلق دارند ، می توانید همان عشقی را که به آنها می دهید ، بدست آورید. چنین جلساتی می تواند به شما کمک کند دوستانی پیدا کنید که می توانند در زندگی شما مایه شادی باشند. خوشبختی از آنجا ناشی می شود که مردم با چشمانی روشن و لبخند از شما استقبال می کنند.

با دیگران ارتباط برقرار کنید

دوستانی پیدا کنید که در زندگی شاد باشند

فرمولی شگفت انگیز برای شاد بودن در زندگی

راز خوشبخت بودن در زندگی چیست؟

۵٫ راه فساد و اشتباه را دنبال نکنید:

برای داشتن یک زندگی سالم و مناسب باید راه درست را انتخاب کنید. صداقت بهترین سیاست امروز است ،

۶٫ زندگی ساده:

آیا تابحال شنیده اید: “زندگی ساده ، فکر بالا”؟ این واقعیت را روشن می کند که شما مجبورید بدون هیچ تعهد و پشیمانی زندگی کنید. سادگی شما باید در شخصیت شما منعکس شود. سعی نکنید زندگی خود را به یک فصل ریاضی تبدیل کنید که حل آن دشوار است. فقط آن را ساده کنید و اجازه دهید بی جهت و بدون شکایت جریان یابد.

۷٫ کارهای خوب برای خانواده ، دوستان و افراد خیرخواه خود انجام دهید:

سخاوت وقتی شخصیت شما را نشان می دهد که خستگی ناپذیر برای عزیزانتان کار می کنید ، نشان می دهد. شما باید بی گناه و صادق باشید. خوشحال باشید و خیلی سوال نپرسید. عزیزان شما به عنوان یک سیستم پشتیبانی ایستاده اند که می تواند تصویر شما را خراب کند و ارتباط عاطفی را بیش از پیش تقویت کند.

با دوستان خوشحال باشید

تأثیر ارتباط با دوستان و خانواده بر شادی در زندگی

برای خوشبخت بودن در زندگی چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

۸٫ حرص نخورید:

نیازهای مداوم مردم باعث حرص و طمع مردم در زندگی می شود. انگیزه زندگی نباید میلیاردر شدن باشد ، بلکه جلب قلب مردم و در آغوش گرفتن عشق است و همانطور که در نمناک می خوانید ، عشق دارویی است که درد طمع را درمان می کند. خرید نکنید یا هر یک از این جاذبه های لوکس دلیل زندگی شما نیست ، بلکه لذت بردن از زندگی است.

۹٫ سبز باشید:

راز یک زندگی شاد در حفظ سلامتی شما نهفته است ، زیرا تا زمانی که حبوبات زیادی نخورید ، انرژی کافی برای انجام کارها را نخواهید داشت. شما باید خوب و سرحال باشید تا خوب فکر کنید و همچنین راهی پر از هیجان را دنبال کنید. شما باید مراقب باشید زیرا احساسات منفی شما بر روحیه شما تأثیر می گذارد و اگر روحیه خوبی دارید فقط می توانید پر انرژی باشید و بالعکس.

۱۰٫ قلب شاد یعنی یک زندگی شاد:

وقتی قلب و احساسات شما در جای خود باشد ، می توانید دور از درام عصبی زندگی کنید. نگذارید قلب شما بشکند و کمی لذت ببرید.

کارهایی که ممکن است دوست داشته باشید انجام دهید:
رفتن به سینما
در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید (یا رستوران جدیدی که همیشه می خواستید امتحان کنید)
شنا کردن
بیدار شدن و خوردن یک صبحانه خوشمزه
در شهر خود یا جاهای دیگر توریست شوید: بازدید از مکان های تاریخی یا پارک های ملی ، بناهای تاریخی ، چیزهای جالب)
بسکتبال یا هر ورزش دیگری را انجام دهید: بسکتبال ، بسکتبال ، کیک بال ، هاکی خیابانی ، بازیکنان حرفه ای ، گلف.
به یک گروه ورزشی بپیوندید.
در دروس ورزشی ثبت نام کنید: تنیس ، گلف ، کاراته یا مجلس عوام متحده
در فضای باز: پیاده روی ، دوچرخه سواری ، کایاک سواری یا دویدن ، می توانید یک پیک نیک نیز برنامه ریزی کنید.
بازی های تخته ای
من بازی های ویدیویی بازی می کنم
ورزش را تماشا کنید
با نحوه بازی کردن در دستگاه آشنا شوید
با عشق به گذشته به یک چیز احیا کنید: گیتار ، پیانو ، ساکسیفون ، بوق ، ویولن ، صدای شما.
یک سرگرمی جدید یا یک سرگرمی قدیمی را که از آن لذت می برید انتخاب کنید: نقاشی ، نوشتن ، ایجاد اشیا یا تقریباً همه موارد ذکر شده در بالا.
رفتن به سینما

رفتن به سینما راهی آسان برای شاد بودن در زندگی است
مواردی که ممکن است بخواهید درباره آنها فکر کنید:
کارهای اضافی:

شستن لباس ، رفتن به ساحل ، تاکسی ، چمن زنی ، شستن ظروف (بسیاری از اینها و سایر مواردی که می توانید تا بعداً ترک کنید) یا اینکه می توانید منابع خود را به خارج از کشور برسانید.

جلسات زائد:

در هر جلسه ای که برای شما مهم نیست یا نیازی به آن ندارید ، نگران مشتری یا “ارزش نگرانی نیست” باشید.

کار روزانه شما:

همانطور که قبلاً گفتم ، ممکن است برنامه ریزی مدتی طول بکشد ، اما اگر ناراضی هستید ، باید به طور فعال روی راه حل کار کنید.

کار و زندگی مبارک

راههای خوشبختی در کار و زندگی
وقت بیشتری را با روحیه بالا سپری کنید:

با دوستان خود برنامه ریزی کنید:

ظهر یا عصر یک بازی داشته باشید ، یک دربی اسکیت برنامه ریزی کنید ، یک گفتگوی معنی دار داشته باشید یا یک دوست صمیمی برای قهوه یا چای داشته باشید.
از روابط سمی و بی فایده پرهیز کنید
آخر هفته را با دوستان نزدیک خود تنظیم کنید
با چند نفر از اعضای خانواده مورد علاقه خود سفر یا شام را برنامه ریزی کنید
بلیطی را برای یک سمینار یا سمینار بخرید که بیشتر روی سرگرمی سرگرم کننده شما باشد و با دیگران مانند افراد مشهور ملاقات کنید.
دیگران را برای کوچکترین جزئیات ارزیابی کنید

منبع:

https://namnak.com/فرمول-شاد-بودن-در-زندگی.p43877

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

۳ دلیل منطقی که ثابت می کند پی بردن به موفقیت مهمتر از استعداد است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *