روش های مناسب برای تمیز کردن سرامیک های خانه

سرامیک یکی از نمای ساختمان و همچنین کف خانه است که اگر این طبقات تمیز نباشد فضای خانه را بی روح می کند.

 

مراقب باشید از شوینده های قوی و قوی روی سرامیک استفاده نکنید ، برای حفظ دوام و زیبایی کف سرامیک بهتر است مرتباً آنها را با اسفنج مرطوب تمیز کنید و سپس از پارچه نرم و اسفنج خشک استفاده کنید تا رطوبت از بین برود.

 

تمیز کردن منظم سرامیک ها از جمع شدن لکه های دائمی که از بین بردن آن دشوار است جلوگیری می کند. ریختن کمی الکل و پودر لباسشویی در آب تمیز کننده سرامیک نیز راه حل خوبی است.

 

اگر مشاهده کردید که خطوط بین سرامیک ها کدر و تغییر رنگ یافته است ، مقدار کمی مواد شوینده را به یک لیتر آب اضافه کنید. سپس با یک اسفنج آغشته به این محلول ، خطوط بین سرامیک ها را به دقت تمیز کنید تا لکه ها و بقایای تشکیل شده در این خطوط بین سرامیک ها ، با استفاده از همان محلول یا حتی آب تمیز پاک شود.

 

مراقب باشید از شوینده های قوی و قوی روی سرامیک استفاده نکنید. زیرا ممکن است به سطح زمین بیفتد و به شدت آسیب ببیند. همیشه قبل از استفاده از مواد شوینده برچسب را بخوانید تا با اطمینان کافی از آن استفاده کنید.

روش های مناسب برای تمیز کردن سرامیک های خانه

برای تمیز کردن هر نوع کفپوش ، از انتهای سالن یا اتاق دور از درب و راهرو شروع کنید ، قطعه قطعه کف را تمیز کنید و جلو بیایید تا به در نزدیک شوید. به این ترتیب پای خود را روی قسمت های تمیز شده قرار نمی دهید و از کار مجدد آن جلوگیری می شود.

 

اگر در مرحله بعد از مواد سفید کننده برای از بین بردن اثر سفید کننده استفاده می کنید ، از یک شوینده ملایم استفاده کنید و دوباره با یک پارچه مرطوب کل کف را پاک کنید ، سپس همه قسمت ها را با یک پارچه نرم خشک کنید.

روش های مناسب برای تمیز کردن سرامیک های خانگی
راه حل پیشنهادی برای تمیز کردن سرامیک
مخلوط ۱/۴ جوش شیرین ۱/۲ سرکه و ۱ فنجان آمونیاک در یک سطل آب گرم برای تمیز کردن و از بین بردن رسوبات و آلودگی های سرامیک بسیار مناسب است.

 

احتیاط: هنگام تمیز كردن سرامیك ها با محلول های تمیزكننده دقت كنید ، حتما فن را روشن كنید یا حداقل پنجره ای را باز كنید و دستكش بپوشید تا از آلرژی جلوگیری شود.

 

محلول پیشنهادی را برای حدود ۲۰ دقیقه بگذارید. سپس با استفاده از اسفنج به تدریج تمام قسمت ها را با آن بپوشانید. بعد از حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه همه قسمت ها را با یک دستمال مرطوب خوب پاک کنید.

 

اگر در مرحله بعد از مواد سفید کننده برای از بین بردن اثر سفید کننده استفاده می کنید ، از یک شوینده ملایم استفاده کنید و دوباره تمام کف را با یک دستمال مرطوب پاک کنید ، سپس همه قسمت ها را با یک پارچه نرم خشک کنید.

منبع:

https://www.talab.org/housekeeping/wash-taint/روش-تمیز-سرامیک.html

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

۳ دلیل منطقی که ثابت می کند پی بردن به موفقیت مهمتر از استعداد است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *