روشهای موفق افزایش صبر در زندگی

صبر یکی از رازهای زندگی موفق و شاد است. در این مقاله ما ۶ راه برای افزایش صبر در زندگی خود به شما ارائه می دهیم.

 

۶ راه برای افزایش صبر در زندگی

 

وظایف خود را تنظیم کنید

هنگامی که وقت آزادی پیدا کردید ، فقط یک کار را انجام دهید و خود را وقف آن کنید. روانشناسان بر این باورند که انجام چندین کار به طور هم زمان (مانند پخت و پز هنگام مکالمه تلفنی و تماشای تلویزیون) باعث عصبی شدن و بی حوصلگی ما می شود ، زیرا تقریباً همه ما عادت داریم در کمترین زمان ممکن بیشترین نتیجه را بگیریم!

 

 

اقتصاددانان معتقدند که انسان ذاتی فرهنگ صرفه جویی است و هنوز تمایل به مصرف دارایی های خود دارد زیرا قادر به تصور خود در آینده نیست. با این حال ، آغوش گرفتن از آینده و رسیدن به ته آن به ما این امکان را می دهد که یاد بگیریم کم کم پس انداز کنیم. می توانید این عادت را به موقعیت های دیگر تسری دهید ، به عنوان مثال ، وقتی با شخصی در اطرافتان مشاجره می کنید ، به عواقب این اختلاف فکر می کنید یا وقتی کار خود را به خوبی انجام می دهید ، به شغل آینده خود فکر می کنید. به این ترتیب ، ایستادن در صف در سوپرمارکت دیگر مزاحم شما نخواهد شد. بنابراین همیشه و در همه چیز نتیجه ارزشمند صبر را در نظر بگیرید.

 

سرگرمی های خلاقانه خود را ایجاد کنید

بافندگی ، چهل تکه دوزی ، ساخت ماکت یا ساخت پازل های بزرگ و پیچیده از سرگرمی های مفید است. تمام این فعالیت ها به شما کمک می کند تا با گذشت زمان صبر و استقامت ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که اگر فعالیت مورد علاقه خود را در زندگی پیدا کنید ، با انجام آن چنان احساس خوب و پاکی خواهید داشت که این احساس را با تمام دنیا عوض نخواهید کرد!

 

دور فروشگاه های فست فود را خط بکشید

فست فود شما را بی تاب می کند ، بنابراین دیگر از تماشای طبیعت زیبا و لذت بردن از موقعیت های زیبا زندگی لذت نخواهید برد. اگر می خواهید از عادت بد بی حوصلگی خلاص شوید ، به فست فود نروید ، بلکه رستوران هایی را انتخاب کنید که بتوانید با خیال راحت از غذای خود لذت ببرید و از هر لقمه لذت ببرید.

روشهای موفق افزایش صبر در زندگی
همیشه بخشی از درآمد خود را کنار بگذارید

به گفته دانشمندان دانشگاه ناتینگهام انگلیس ، افرادی که موفق به پس انداز مقداری پول می شوند خوشبخت تر و صبورتر هستند. این افراد از آینده و رویدادهای آن استقبال می کنند و بنابراین امیدوارتر و صبورتر هستند.

 

از کودکی به کودکان صبر دهید

اگر فرزندتان شما را در موقعیتی ببیند که شما دائماً در حال تغییر کانال های تلویزیونی هستید زیرا نمی توانید تا پایان آگهی منتظر بمانید ، او به طور خودکار این رفتار را یاد می گیرد ، در آینده این رفتار را در همه چیز تکرار می کند و البته یکی می شود بی تاب و بی تاب. توصیه ما به شما این است که بیشترین استفاده را از زمان تبلیغات کنید ، این زمان به پایان می رسد ، به عنوان مثال با کودک خود در مورد تبلیغات صحبت کنید. این روش را حتما امتحان کنید ، هم جالب است ، هم مفید و هم سازنده! با این کار شما برای فرزند خود الگوی خود می شوید و در واقع به او می آموزید که یک شبه به تمام خواسته های خود نخواهد رسید!

منبع:

https://www.beytoote.com/psychology/zendegi-behtar/increase6-patience-life.html

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

۳ دلیل منطقی که ثابت می کند پی بردن به موفقیت مهمتر از استعداد است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *