رفتار همسران در دوران قاعدگی خانم ها چگونه باید باشد؟

برخی از مسئولیت های او را در خانه بر عهده بگیرید

بسیاری از زنانی که سندرم پیش از قاعدگی را تجربه می کنند علائم جسمی مانند گرفتگی شکم ، حالت تهوع ، خستگی و یبوست دارند. با کمک به همسرتان می توانید از سهم خود در کارهای خانه استفاده کنید و برخی از مسئولیت های خود را به عهده بگیرید می توانید به این مرحله کمک کنید. PMS انجام برخی کارها مانند بلند کردن اجسام سنگین یا نظافت روزانه منزل را دشوار می کند. با انجام این کارها می توانید به او زمان بیشتری بدهید تا استراحت کند.

 

 

در زمان سندرم پیش از قاعدگی ، برخی از مسئولیت های همسرتان را بر عهده بگیرید تا بتواند به اندازه کافی استراحت کند. اگر آشپز خانه هستید ، غذاهای کم نمک ، پروتئین کم اما کربوهیدرات زیادی برای شوهر خود تهیه کنید. در این حالت ، حتی مطالعات علمی نشان می دهد که چنین رژیمی خطر افسردگی را کاهش می دهد.
همه ما وظیفه داریم!
برای مجرب ترین وکلای طلاق اقدام کنید

 

قاعدگی ، روابط زناشویی در دوران قاعدگی ، تغذیه در دوران قاعدگی

نحوه رفتار با همسر خود در دوران قاعدگی

 

صبر ، صبر و صبر دوباره

سندرم قبل از قاعدگی معمولاً ۶ روز طول می کشد. این بدان معناست که مطمئن باشید در کمتر از یک هفته تمام این بد اخلاقی ها ، پرخاشگری ها و اشک ها از بین می روند. همچنین به یاد داشته باشید که درک شرایط روحی و جسمی همسرتان یکی از مسئولیت های شماست. بنابراین سعی کنید در این دوره کاملاً صبور باشید و سندرم قبل از قاعدگی را به عنوان یک موقعیت خاص در زندگی بپذیرید.

 

شنونده خوبی باشید

شما برای رفع نیازهای همسرتان باید شنونده خوبی باشید. یعنی وقتی او در مورد نیازهایتان با شما صحبت می کند ، تمام توجه خود را معطوف صحبت های او کنید و تمرکز خود را حفظ کنید. با زبان بدن خود نشان دهید که به آن گوش می دهید و کمی به سمت آن متمایل شوید. وقتی صحبت می کند حرفش را قطع نکنید.

 

پس از گوش دادن به سخنان و نیازهای همسرتان ، می توانید به او اطمینان دهید که احساسات او را درک می کنید و آمادگی لازم را برای دیدار با آنها دارید. درباره احساسات او قضاوت نکنید. این در نهایت او را ناراحت می کند.

 

بحث نکن

بعضی از خانمها قبل از قاعدگی خستگی ، تحریک پذیری و تغییرات خلقی زیادی را تجربه می کنند. آنها همچنین در این دوره حساس تر می شوند و بی اخلاقی خود را سریعتر نشان می دهند. بنابراین سعی کنید به شریک زندگی خود توجه کنید و با او بحث نکنید.

رفتار همسران در دوران قاعدگی خانم ها چگونه باید باشد؟

در عوض ، سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و در مواقعی که مخالف هستید با یکدیگر صحبت کنید. از بحث در مورد مشکلات کوچکی که می توانید به تنهایی حل کنید ، خودداری کنید.

 

با همسرتان تمرین کنید

ورزش هوازی سبک ، مانند پیاده روی ، اندورفین را در بدن آزاد می کند. اندورفین آرام بخشی است که باعث بهبود خلق و خو می شود. مطمئن باشید اگر همسرتان یکی از زنانی است که اغلب نگران است یا گاهی احساس افسردگی می کند ، ورزش با شما یکی از بزرگترین کمک های او خواهد بود.

مسئولیت پخت و پز را بر عهده بگیرید

اگر همسرتان همیشه همه ظروف را تهیه می کند ، به او توصیه کنید که در این مدت آشپزی را به شما بسپارد. شما قطعاً از این واقعیت که در هنگام PMS نیازی به آشپزی ندارید استقبال خواهید کرد.

 

می توانید از قبل یک برنامه غذایی تنظیم کنید و غذای لازم را برای همه اعضای خانواده تهیه کنید. با این کار شوهر خود را از نگرانی های آشپزی راحت کرده و به او فرصت استراحت می دهید.

 

مثل خیلی چیزها رفتار نکن

به او نشان دهید که چرخه قاعدگی احساس بدی در شما ایجاد نمی کند “حتی اگر واقعاً از این بابت احساس خوبی ندارید.” اگر او سعی کرد در این مورد با شما صحبت کند ، صورت خود را کج نکنید و به او بگویید بروید و در این مورد با یکی از دوستان دخترتان صحبت کنید.

 

او را دوست داشته باشید

به او نشان دهید که از داشتن او در زندگی خود خوشحال هستید. به او بگویید که او برای شما دوست و شوهر فوق العاده ای است. اگر در محل کار است یا از شما دور است ، با تلفن همراه یا تلفن او در محل کار تماس بگیرید و بگویید که چقدر زیبا و فوق العاده است. شما نمی دانید که این اقدامات می تواند چه تأثیر مثبتی بر او بگذارد.

 

به او احساس خوبی نسبت به خود بدهید

او را تحسین کنید. مواردی را بگویید که به او احساس زیبایی و هوشمندی می دهد مانند احساس قاعدگی. این باعث افزایش عزت نفس وی می شود و به دلیل تغییرات خلقی که زنان در این دوره تجربه می کنند ، احساس بهتری نسبت به خودش پیدا می کند.

منبع:
https://www.beytoote.com/wedlock/tafahom/women8-during-menstruation.html

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

علت سفت شدن شکم در بارداری چیست؟

علت سفت شدن شکم در بارداری چیست؟

گرچه تشخیص مراحل گرفتگی شکم ، انقباضات Braxton Hicks و درد زایمان در مراحل اولیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *