راه پاک کردن لکه جوهر خودکار از لباس

وب سایت نازوب برای دور ریختن جوهر قلم و چربی لباس ، به خصوص جیب لباس های شما ، به ویژه کارمندانی که دائماً با قلم سر و کار دارند ، بسیار عقب است.

 

مطمئناً نمی توانید لباس ها را با لکه جوهر دور بیندازید ، در این قسمت ما بهترین روش و ترفند را برای پاک کردن جوهر اتوماتیک از لباس به شما می آموزیم.

 

در مورد جوهر ، لازم است هرچه سریعتر اقدام کنید. گرمایش و خشک شدن احتمال مقاومت آن را افزایش می دهد. در اینجا چند روش عملی برای از بین بردن لکه های خودکار جوهر از لباس آورده شده است.

 

از بین بردن خودکار لکه های جوهر از لباس

در بسیاری از موارد ، جوهر کاملاً از بین نمی رود. این مشکل بیشتر در کودکان دبستانی که از روپوش ها و ماسک هایی با رنگ روشن استفاده می کنند بیشتر دیده می شود. ما به شما آموزش می دهیم لباس های سفید و رنگی را با جوهر خودکار تمیز کنید.

 

اگر جوهر کیف یا ژاکت چرمی شما کثیف است ، می توانید آن را با تافت یا الکل پاک کنید ، فقط باید سریع قبل از خشک شدن لکه اقدام کنید.

 

اولین توصیه این است که وقت خود را برای شستن و از بین بردن این لکه ها هدر ندهید ، وقتی متوجه لکه قوی جوهر شدید ، آن را تمیز کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

راه پاک کردن لکه جوهر خودکار از لباس

خیلی اوقات مردان به طور خودکار جوهر را به جیب یا کت خود برمی گردانند. برای از بین بردن این لکه ها می توانید از شیر یا دوغ استفاده کنید.

 

قسمت جوهر لباس را در ظرفی حاوی شیر یا دوغ قرار دهید ، آن را به مدت ۵ دقیقه بگذارید و سپس با آب بشویید. اگر هنوز لکه ای وجود دارد ، این کار را تکرار کنید تا جوهر کاملا از بین برود.

 

اگر لکه های جوهر روی مبل قرار گرفت ، محل را با جوهر مرطوب کرده و نمک را روی آن بریزید و با پارچه تمیز محل را مالش دهید. همچنین می توانید مخلوطی از گلیسیرین و آمونیاک را روی لکه بمالید و سپس آن را با آب و پودر بشویید.

 

جوهر
لکه های خودکار جوهر را پاک کنید

اگر فرش شما به جوهر آلوده است ، می توانید کمی ماست روی آن بریزید و سپس ماست را با قاشق جمع کنید ، این کار را چندین بار تکرار کنید تا ماست کاملا جوهر را جذب کند. به یاد داشته باشید که این دستورالعمل برای لکه های تازه است.

 

برای لکه های کمی پیرتر ، می توانید یک قاشق غذاخوری سرکه را با یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی در ۲ فنجان آب گرم مخلوط کنید و یک پارچه یا اسفنج تمیز را در محلول آغشته کنید و جوهر را به لکه بمالید تا محلول خیس بخورد. لکه.

 

 

یک پارچه تمیز دیگر را با آب سرد خیس کنید و لکه را تمیز کنید و سپس خشک کنید.

 

یک دستمال کاغذی تمیز بردارید و روی لکه بزنید ، حتماً فقط ضربه بزنید و لکه را روی لکه پاک نکنید تا از پخش شدن آن جلوگیری شود. روی دستمال دیگری کمی تافته یا الکل سفید بریزید و روی لکه ضربه بزنید تا جوهر جذب شود. پس از از بین بردن لکه ، محل را با یک دستمال کاغذی مرطوب پاک کنید تا الکل و مواد از بین برود.

منبع:

http://www.nazweb.ir/212628-پاک-کردن-لکه-جوهر-خودکار-لباس.html

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

برای موفقیت تلاش کردن مهم تر از استعداد است؟

۳ دلیل منطقی که ثابت می کند پی بردن به موفقیت مهمتر از استعداد است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *