جزئیات کسرخدمت‌ جدید ازدواج و کسری فرزند برای سربازان

امیر گللامرضا رحیمی پور در گفت وگو با ایسنا ، در مورد کسر دو ماهه خدمت سربازان متاهل اظهار داشت: طبق مصوبه فرماندهی معظم کل قوا ، خدمت سربازان متاهل دو ماه کاهش می یابد اما شرط اول دسامبر است. ۹۹ یا بعد از آن به خدمت سربازی فرستاده شده است.

 

وی درباره افرادی که ممکن است در حین خدمت متاهل بوده اند افزود: این افراد همچنین می توانند مدارک خود را به واحد خدمات بیاورند و درخواست خود را برای کسر خدمت ثبت کنند ، مشروط بر اینکه پس از اولین ارسال توسط آذر ۹۹ .

 

رئیس منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت وگو با ایسنا ، با بیان اینکه آیا این کسر خدمت برای همه سربازان و در تمام مناطق خدماتی اعمال می شود ، اظهار داشت: این کسر خدمت برای همه سربازان دو ماه است و تنها شرط آن تاریخ استقرار ‘. “به عنوان مثال ، تجربه پرسنل وظیفه خارجی در مناطق امنیتی آسیب دیده ۱۷ ماه است یا مدت زمان این مدت در مناطق غیر عملیاتی و مناطق امنیتی ، محرومیت و آب و هوای بد و سایر جزایر خلیج فارس ۱۸ ماه است. در صورت کمبود خدمت سربازی ، کمبود دو ماه از خدمت سربازی وی کسر می شود.

جزئیات کسرخدمت‌ جدید

رحیمی پور درباره تاریخ قرارداد نیز گفت: تاریخ ثبت قرارداد مهم نیست و همانطور که گفته شد حتی اگر سرباز در دوران خدمت متاهل باشد می تواند از این کسر خدمت استفاده کند.

 

وی همچنین در مورد کسر خدمات برای کودکان گفت: این کسرها مربوط به خدمت برای همه سربازان است و هیچ ارتباطی با تاریخ اعزام آنها ندارد. بر این اساس ، برای هر فرزند ، سرباز حق سه ماه کسر خدمت را خواهد داشت و اگر فرزند وی در حین خدمت متولد شود ، می تواند از این کسر استفاده کند.

رئیس اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در مورد سقف کسر خدمات مربوط به کودکان گفت: این محدودیت ها برداشته شده و به هیچ وجه سقفی برای استفاده از آن وجود ندارد. هر سربازی با هر تعداد فرزند می تواند سه ماه تخفیف خدمت دریافت کند.

 

رحیمی پور در مورد اینکه آیا تاریخ اعزام برای استفاده از کسر خدمت برای کودکان باید بعد از آذر ۹۹ باشد یا خیر ، گفت: تاریخچه ، او می تواند آن را کسر کند. از سرویسی برای کودکان استفاده کنید.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/social/tnews11068510.html

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

کاهش ۶۰ درصدی فروش دوربین‌های مداربسته

کاهش ۶۰ درصدی فروش دوربین‌های مداربسته

مشاهدات در محل ما نشان می دهد تقاضای داخلی و شخصی در بازار دوربین مدار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *