بهترین و قوی ترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

همانطور که می دانید ، افزایش شدید کاربران اینستاگرام اخیراً بیش از یک نفر در محبوب ترین برنامه اشتراک گذاری ویدیو و عکس در جهان شده است. ایران با بیش از ۲۴ میلیون کاربر فعال در رتبه هفتم ناکام ماند. بیایید آن را انجام دهیم.

بنابراین هر روز به تعداد افرادی که اینستاگرام را محل مناسبی برای تجارت و فروش محصولات خود می دانند اضافه کنید ، مهمترین دغدغه این است که صفحه خود را برای دنبال کنندگان افزایش دهید و محصولات و خدمات آن را مشاهده کنید.

به عبارت دیگر ، مهمترین دغدغه ای که فکر می کنید اکثر کاربران اینستاگرام با آن مشغول هستند ، افزایش فالوورها ، لایک ها ، نظرات و بازدید از استوری ها و ویدئوهای آنها است ، که آنها از بسیاری جهات ، از جمله خرید فالوور ، سعی می کنند. مانند لایک ها ، نظرات ، بازدیدها و بله ، این روش ها ، اگرچه باید هزینه کنید ، اما راهنمایی و وام واقعی دارید.

من در انجام این کار کوتاهی کردم ، اما به شما قدرت انجام این کار را دادم و به شما قدرت صلح و برکت دادم.

می خواهی چه کار کنی؟

احتمالاً شما کلمه ربات اینستاگرام را زیاد شنیده اید ، اما آیا خیلی خوب نمی دانید که ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند یا چه کار می کند!

با یک تعریف ساده ، ربات اینستاگرام تمام فعالیت های لازم را برای افزایش فالوورهای طبیعی و افزایش بازدید صفحات در اینستاگرام به طور خودکار و با سرعت بالا انجام داده است ، به طوری که فالوورهایی که واقعاً به این شکل قرار گرفته اند ، به عبارت دیگر ، شما می توانید مهمترین و مهمترین کارهایی را که می توانید برای ما انجام دهید پیدا کنید.

آیا می خواهید به اداره پست پیام دهید؟

ما در اینترنت کار می کنیم ، روی این واقعیت کار می کنیم که کار خوبی انجام می دهیم ، کار بزرگی انجام می دهیم ، کار بزرگی انجام می دهیم ، کار خوبی انجام می دهیم.
این همان پیگیری صفحات دیگران و دریافت بازخورد ، پسندیدن پست های دیگران و مشاهده بازخورد و نظرات در مورد پست های دیگران و بازکردن آنها و … است. ربات در اینستاگرام تمام این کارها را با سرعت بالا و تنها با چند کلیک انجام می دهد.

آیا می خواهید به مکان مناسب بروید؟ دوستت دارم ، دوستت دارم ، دوستت دارم ، دوستت دارم!

از بالای لیست:

اگر نحوه استفاده از حجم زیاد ، کیفیت بالا ، قیمت پایین ، کیفیت بالا ، کیفیت بالا ، کیفیت بالا ، کیفیت بالا ، کیفیت بالا ، با کیفیت بالا را نمی دانید (فرض کنید شخصی در یک روز می خواهد ۳۰۰ نفر را دنبال کنید ، نظرات خود را برای ۱۰۰ نفر ، ۳۰۰ نفر را دنبال کنید و پستهای ۱۵۰۰ نفر را لایک کنید!) حتی اگر برای این کار زمان و اراده لازم باشد ، قطع می شود ، پس شما بسیار زیبا هستید و بسیار خوشحال هستید!

آیا می خواهید به باشگاه مقدسین بروید و از آن حداکثر استفاده را ببرید؟

ربات Autogram Instagram به عنوان یک افزونه پیشرفته با ویژگی ها و عملکردهای منحصر به فرد برای Google Chrome Windows طراحی شده است ، بنابراین برخلاف دیگر ربات های اینستاگرام ، زیر سرور نبود ، که باعث افزایش قابل توجه سرعت ربات ، استفاده از IP و کاربر خود کاربر می شود. . در اینستاگرام ، با خطر کاهش بلوک زمان و همچنین کاهش مصرف ربات در یک ثانیه ، در مقایسه با دیگر ربات های اینستاگرام تحت سرور قرار می گیرد ، زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای استفاده از سرور ندارید.

بهترین و قوی ترین ربات افزایش فالوور اینستاگرام

نرم افزارهای ویدئویی و فناوری اطلاعات و موتورهای جستجو:

بسیار سریعتر: نرم افزار اتوگرام بسیار سریعتر از روبات های مشابه و همچنین روبات های زیر سرور است ، به عبارت دیگر ، اتوگرام سریع ترین ربات در اینستاگرام می شود ، که برای گرفتن صفحه شما بسته می شود و می تواند به طور کامل سفارشی شود.

بسیار بسیار کم: برخلاف سایر ربات های اینستاگرام ، نرم افزار Autogram زیر سرور نیست ، بنابراین بسیار کم استفاده می شود (حدود یک ثانیه!) به عبارت دیگر ، Autogram ارزان ترین ربات اینستاگرام مجاز است.

ریسک بسیار کمتر: برخلاف روبات های موجود در سرور حساب شما ، نرم افزار Autogram به خطر نمی افتد زیرا شما از کاربر نماینده IP و Instagram خود استفاده کرده اید و هیچ تفاوتی با کاربر واقعی ندارید.

نیازی به گذرواژه نیست: جدید ، وقتی افزونه Google Chrome Autogram Instagram Robot را باز می کنید ، وب سایت اینستاگرام نیز باز می شود و فقط نام کاربری و رمز عبور شما را در وب سایت اینستاگرام وارد می کند ، بنابراین ربات Autogram Instagram بدون نیاز به رمز عبور شما به رمز عبور شما نیاز دارد. بر اساس استرس.

بسیاری از ویژگی ها: نرم افزار Autograph می تواند ردیابی خودکار ، شبیه خودکار ، نظر خودکار ، پیگیری خودکار ، درج خودکار ، بررسی خودکار ، ارسال خودکار ، خودکار مستقیم (به زودی) و غیره را انجام دهد. فقط با چند کلیک

تنظیمات: همه فعالیتهای اتوماسیون با گزینه های من بسیار بسیار سازگار و قابل تنظیم هستند ، از جمله: زمان خواب را تنظیم کنید و روبات کار نکند ، به طور خودکار زمان فعالیتهای تصادفی ایجاد کند ، برای همه فعالیتها محدودیت تعیین کنید ، اگر می دانید چگونه این کار را انجام دهید ، تنظیم کنید؟

منبع مطلب

 

درباره‌ی holoo1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.