امان از این ERROR‌های ۵ دقیقه پایانی!

این ۲-۲ یک باخت برای پرسپولیس است. این را هم از نظر وقایع بازی و اتفاقات آن نود دقیقه و هم از نظر موقعیت در جدول پرسپولیس و تیمی که باید پس از سه تساوی متوالی به پیروزی می رسید ، یک باخت تلقی شود. اما هنوز برنده نشد.

 

پرسپولیس بعد از یک دقیقه غافلگیری خیلی خوب تسلط پیدا کرد و بازی را در اختیار گرفت. بعد از این کنترل بازی و چرخش صحیح توپ و استفاده از تمام قسمت های زمین ، کار و موقعیت های ترکیبی نیز به وجود آمد ، اما یک چیز از دست رفته بود و به نظر می رسید تیم یحیی باید بیشتر کار کند و بیشتر ریسک کند اشاره شد.

 

پرسپولیس در نیمه اول دو گل به ثمر رساند و یک ، دو نیمه و نیم فرصت را از دست داد ، به طوری که همه می توانند بپرسند چرا تیمی که اینقدر صاحب توپ باشد و در منطقه خطر حریف خوب پیش برود ، نمی تواند گل بزند؟

 

استقلال نیمه دوم را با بلندی آغاز کرد اما به نظر می رسد مربیان پرسپولیس در بین دو نیمه با بازیکنان خود کار مثبتی داشته اند. تأثیر این نتایج مثبت هم در نحوه حرکت عبدی به عنوان بهترین مهاجم و هم در نحوه بازی هافبک ها که می دانستند چگونه از دفاع استقلال با کمترین ضربه استفاده کنند مشهود بود.

 

تنها ۵ دقیقه گذشت و پرسپولیس بازی را به تساوی کشاند ، اما آنچه مشاهده شد دقایقی پس از این گل بود. تیم یحیی باز هم بازی های بالایی انجام داد و پس از دو موقعیت گل ، سرانجام به گل دوم رسید. یک دقیقه بعد از آن گل ، او فرصت داشت گل سوم را به ثمر برساند و بازی را به پایان برساند ، اما این کار را نکرد.

 

با این حال ، نکته مهم برای عملکرد یحیی و کادر فنی پرسپولیس مربوط به بیست دقیقه گذشته است. بیست دقیقه که با تغییرات سریعتر می توان بهتر مدیریت کرد.

 

امروز می توان یقه احمد نورولاهی را به دلیل عدم موفقیت در به ثمر رساندن این دو موقعیت مهم ، ۱۰۰٪ گرفت و برابری را به او نسبت داد ، اما این تغییرات دیرهنگام و به اشتباه برای حفظ استقلال انجام شد. اگرچه نمی توان گفت که پرسپولیس با تغییراتی که اکثر کسانی که در تلویزیون نشسته اند ، توانسته است برتری خود را حفظ کند ، اما این باورهای غلط از یحیی و اشتباهاتی که او در شرایط بحرانی مرتکب می شود ، هم اکنون پرسپولیس را آزار می دهد.

امان از این ERROR‌های 5 دقیقه پایانی!

تاکنون یحیی چهار دربی را برده است ، اما در هیچ یک از آنها برنده نشده است زیرا ممکن است در شرایط حساس نتواند خوب فکر کند و بهترین تصمیم را برای تیمش بگیرد. او قبلاً در لحظات آخر بازی با کمبود تمرکز جایگزین برنده دربی آخر شده بود. اگر تمرکز وجود داشته باشد ، احتمالاً در بیست دقیقه گذشته بهتر تغییر می کند. به عنوان مثال ، نورالاهی و عبدی تقریباً پس از دقیقه ۷۰ از بازی خارج شدند ، خصوصاً عبدی که نتوانست بدود و باید زودتر تعویض شود.

 

برای حفظ خط دفاعی استقلال و فشار بیشتر به مدافعان تیم برای جلوگیری از بالا آمدن آنها ، به عنوان مثال ، او می تواند آلیشیا یا مهدیهانی را در ده یا پانزده دقیقه آخر مسابقه هنگام چرخش تیم حریف به زمین بفرستد. توپ بیشتر در نیمه خود قرار دارد. اجازه ندهید استقلال بالا بیاید و دفاع خود را تحت فشار قرار دهد.

یحیی و تیمش دیروز در این دربی شکست خوردند زیرا در لحظات پیروزی گل نخوردند که این باید به دلیل بی کفایتی بازیکنان ، عدم دقت و بدشانسی آنها باشد و هیچ ارتباطی به عملکرد کادر فنی نداشته باشد ، اما شما می توانید یحیی و هم تیمی هایش را از دست بدهید. برنده شدن او پرسید ، “چگونه می توانستید با کمال صدای بلند کمال را فریاد بزنید تا وظایف او را یادآوری کنید ، اما مواظب زمین و زبان بیرون آمده از دهان عبدی باشید ، یا از عدم کفایت نورالهی برای گزینه دویدن بیشتر و برای تحت فشار قرار دادن دفاع حریف مفیدتر بازی کنیم. ” درست؟

 

خط دفاعی استقلال آنقدر نامنظم بازی کرد که در بیست دقیقه آخر به راحتی شکست خورد ، گویی دو بار که پرسپولیس با نقشه ای رو به رو شد و با چرخش درست توپ ، دو موقعیت ایجاد کرد که در آخرین ضربه آقای جلوی توپ گرفته شد و ضربه نورالهی او ضعیف و بی تأثیر بود.

 

پرسپولیس ابتدا باخت ، سپس با تساوی به پایان رسید ، برنده شد و دوباره به پایان رسید ، اما با توجه به آنچه در زمین رخ داد و البته شرایط جدول و نتایج هفته های اخیر ، می توان این نتیجه را شکست یحیی و تیمش دانست. شکستی که برای پرسپولیس یک امتیاز داشت اما تلخ و بی فایده بود.

منبع:

https://www.beytoote.com/news/sporty-news/tnews11068482.html

درباره‌ی holoo1

حتما ببینید

کاهش ۶۰ درصدی فروش دوربین‌های مداربسته

کاهش ۶۰ درصدی فروش دوربین‌های مداربسته

مشاهدات در محل ما نشان می دهد تقاضای داخلی و شخصی در بازار دوربین مدار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *